İç Mimari Tasarım

İhtiyaçlarınızı detaylı analiz ettikten sonra, estetik ve kullanışlı iç mekan tasarımlarımız ile konforlu yaşam alanı sunuyoruz. Alanların verimli ve şık kullanımına dikkat eden Oxfo Fuar, müşteri beklentilerini ve kurumsal profesyonelliğini birleştirerek göz alıcı tasarımlarını size sunuyor. Planlama, estetik ve teknik çözümleri ile sonuca ulaşmayı hedefleyen Oxfo Fuar, iç mekanınızı kullanışlı, rahat ve şık hale getirir. Kişisel zevklerinizi dekor ederken, estetik unsurlarla tam donanım sağlamak, Oxfo Fuar’ın verdiği kaliteli hizmetlerden biridir. Kapsamlı alan yönetimi planlaması ile tasarımını gerçekleştiği yapıyı ferahlaştıran Oxfo Fuar atmosferinizi değiştirir. Oxfo Fuar, alanında uzman mimar kadrosu ile yaşam alanınıza yeni bir kimlik katar.

Mimari Uygulama Projeleri

Talep, hazırlık, tasarım, imar durumu ve imara geçilen süre boyunca mimarın kendisiyle beraber çalışmaları sürdüren diğer uzmanların, yaptıkları tasarımları planladığı, siparişi alınan projenin tüm detayıyla incelenmesi aşamaları mimari uygulama projeleri olarak geçer. Bu uygulamaları hayata geçiren mimar, alanında uzman kişilerle çalışır. Ön proje denilen fikir projesi ise talep edilen her mimari çalışmanın somutlanması ile sunuma geçirilir. Oxfo Fuar tarafından somut hale getirilecek planların tekdüzelikten çıkmasındaki en büyük faktör bu uygulama projelerinin varlığıdır.

 

Cephe Tasarımı

Modern çağın getirisi olan estetik görünüm kişisel tercihlerimiz ve yaşam şartlarımıza ek olarak binaları da çepeçevre sarmıştır. Binalar üzerinde bu estetik görünüm cephe tasarımı ile sağlanır. Profesyonel bir ekip tarafından tasarımı yapılan cephe tasarımları, müşteri onayı alındıktan sonra uygulamaya alınır. Oxfo Fuar, kendi içinde çeşitlere ayrılan cephe tasarımlarının tamamına hakimdir. Cephe tasarımı özgünlüğü kişisel zevklere bağlı olarak gerçekleşir. Bu kişisel zevkler ve estetiği bir arada tasarımlarına yansıtan Oxfo Fuar, müşterilerinin taleplerini titizlikle gerçekleştirir.